Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Obowiązkowa zabawka dla O2 :-)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • a czy ktos z wroclawia ma takie cudo zeby przetestowac czy dziala u mnie???
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

    Komentarz


    • Panowie, nie ma chętnych na e-mfa?

      [ Dodano: Pią 22 Lip, 11 15:14 ]
      Panowie przestańcie do mnie pisać po ile mam e-mfa dobrze? :roll: Nie mam do sprzedania e-mfa, sam bym chętnie kupił, chcę zebrać chętnych na grupowe zamówienie.

      Są chętni?

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Dzida
        Panowie, nie ma chętnych na e-mfa?

        [ Dodano: Pią 22 Lip, 11 15:14 ]
        Panowie przestańcie do mnie pisać po ile mam e-mfa dobrze? :roll: Nie mam do sprzedania e-mfa, sam bym chętnie kupił, chcę zebrać chętnych na grupowe zamówienie.

        Są chętni?
        Hej - proponuję zacząć robić listę.

        Ja jestem chętny do grupowego zakupu.
        O2 2.0 FSI (BVY) Elegance 150 KM 200 Nm ...najbardziej aksamitny silnik benzynowy VW...

        Komentarz


        • Ten kabelek działa tylko z maxi-dot. Nie zadziała z kompem który jest w standardzie w O2FL, czy coś się zmieniło?

          Komentarz


          • Zamieszczone przez misiul
            Ten kabelek działa tylko z maxi-dot. Nie zadziała z kompem który jest w standardzie w O2FL, czy coś się zmieniło?
            Jak nie będziesz miał maxi-dota to urządzenie nie będzie miało gdzie wyświetlać danych.
            Best ET = 13.666
            Skrome 2.0 tdi ~280KM/500Nm
            PerfectService by DGW

            http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=1233872
            http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/1oson/

            Komentarz


            • misiul, w O2FL w ogóle nie działa. Założyłem w zeszły poniedziałek i nie reaguje w ogóle.
              O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

              Komentarz


              • dziękuję za wyjaśnienia Koledzy

                Komentarz


                • W sumie ja też mógłbym być chętny jeśli cena 800 zł spadnie drastycznie w dół no i jeśli będę miał pewność , że zadziała
                  Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                  Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                  Komentarz


                  • Dobra, mój sprzedający się chyba rozmyślił, więc może spróbujmy zrobić listę. Chciałbym żebyśmy zebrali ok. 10 osób, żeby rozmowy miały jakikolwiek sens:

                    1. oolsztyniak.
                    2. Dzida
                    3. Jareczek71

                    Komentarz


                    • Troche czasu minelo, ale jesli jeszcze nie bylo zakupu to i ja sie pisze.

                      1. oolsztyniak.
                      2. Dzida
                      3. Jareczek71
                      4. Puchacz
                      Ja tu tylko sprzątam...

                      Komentarz


                      • Też chciałbym mieć więc tylko powiedzcie ile to będzie kosztować jak się uzbiera 10 osób? poza tym na ebay.pl jest po 633zł + przesyłka.

                        1. oolsztyniak.
                        2. Dzida
                        3. Jareczek71
                        4. Puchacz
                        5. ZymiT
                        Skoda Octavia II Laurin & Klement + DSG 2008r. ---> Octavia II 2.0 TDI BKD L&K + DSG by ZymiT

                        Komentarz


                        • Nie ma więcej chętnych?

                          EDIT: Panowie martwi mnie jedna rzecz:

                          Diese Funktion ist nur in Verbindung mit dem roten Display verfügbar.

                          Dla nieznających barbarzyńskiego języka tłumaczę (dosłownie): Ta funkcja jest dostępna tylko w połączeniu z czerownym wyświetlaczem. :roll:

                          Komentarz


                          • Dzida, i tak jest z tym lekka loteria. Ale czy w ogole w Octavii byl czerwony maxidot? A ponizej jest napisane, ze pasuje do Octavii II (1Z) tylko nie pokazuje doladowania w 2.0 TDI 170 PS i 2.0 TFSI Golf 5. A jeszcze nizej, ze wcale nie gwarantuja dzialania tego w zadnym aucie.

                            Moze ktos ma na sprzedaz uzywke przypadkiem?
                            Ja tu tylko sprzątam...

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez Puchacz
                              Moze ktos ma na sprzedaz uzywke przypadkiem?
                              Pytałem o to jakiś czas temu. . .

                              Komentarz


                              • Dzida, ops: przeoczyłem, podaj cenę.
                                Jeśli nie chcecie zrezygnować z radości picia kawy, ale chcecie dbać o zdrowie, rozwiązanie znajdziecie tutaj. www.zbyszek.ganodermakawa.pl

                                Komentarz


                                • czy ktos ma na zbycie ten dodatek ? za ile? mam golfa I silnik 2.0 TFSI BHZ czy bez immo, CANa itp bedzie to działac? w moim zestawie działa tylko obroty i temp wody
                                  ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

                                  ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

                                  Komentarz


                                  • S3 CHRIS, ewidetnie ciagnie info z CAN, wiec chyba nie.
                                    Ja tu tylko sprzątam...

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez Puchacz
                                      S3 CHRIS, ewidetnie ciagnie info z CAN, wiec chyba nie.
                                      no to kicha ma ktos CANa na zbyciu?
                                      ET 13.064 1/4 mili 2009 Octavia Rs I

                                      ET 13.576 ---->13.3xx---->13.006 1/4 mili Golf I TFSI bY GTO

                                      Komentarz


                                      • S3 CHRIS, proszę :lol:
                                        Jeśli nie chcecie zrezygnować z radości picia kawy, ale chcecie dbać o zdrowie, rozwiązanie znajdziecie tutaj. www.zbyszek.ganodermakawa.pl

                                        Komentarz


                                        • Co tu tak cicho nikt nie jest zainteresowany na e-mfa?

                                          1. oolsztyniak.
                                          2. Dzida
                                          3. Jareczek71
                                          4. Puchacz
                                          5. ZymiT
                                          Skoda Octavia II Laurin & Klement + DSG 2008r. ---> Octavia II 2.0 TDI BKD L&K + DSG by ZymiT

                                          Komentarz


                                          • OK jest nas 5-ciu, zaczynamy, bo w życiu tego nie kupimy. Napisałem do Kufatec-a zobaczymy co odpiszą.

                                            Komentarz


                                            • Piszą że nie odczytuje doładowania w Golfie 5 2.0TFSI, a sprawdzał ktoś czy zadziała to z O2 RS 2.0TFSI?

                                              Komentarz


                                              • Zapytałem Kufatec-a czy to zadziała w OII 1.9/2.0 TDI ponieważ nie ma jej na liście; dostałem dzisiaj odpowiedź:

                                                Thank you for your request.

                                                Yes you can use this article in your car.

                                                Feel free to contact us if you have any other questions.

                                                Kind regards,

                                                KUFATEC Support Team


                                                Panowie, zastanówcie się jeszcze, bo w tej chwili ze względu na drogie EUR ten diwajs będzie kosztował ponad 700 PLN.(nawet jeżeli wynegocjuję rabat - chociaż przy 5 szt będzie ciężko).

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez wilhelm
                                                  Piszą że nie odczytuje doładowania w Golfie 5 2.0TFSI, a sprawdzał ktoś czy zadziała to z O2 RS 2.0TFSI?
                                                  Mam e-mfa w swojej i nie działają informacje związane z doładowaniem. Prędkość, temp oleju, temp wody, obroty, ładowanie akumulatora i ilość paliwa w baku działają. Co ciekawe jak zatankuję do pełna to pokazuje mi maksymalnie 52 litry i dopiero jak jest mniej paliwa to zaczyna schodzić.
                                                  RS
                                                  pozdrawiam
                                                  Marcin

                                                  Komentarz


                                                  • Dzida, no mam nadzieje, ze grudzien przeczekamy przy tym kursie wymiany. Plus ja kombinuje kontakt do czlowieka w okolicy Wawy, ktory wspolpracuje z Kufatec'iem. Moze cos z tego wyjdzie.
                                                    Ja tu tylko sprzątam...

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X